Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Komputery > OneBoard Pro+ = klawiatura + mini-PC + Android

OneBoard Pro+ = klawiatura + mini-PC + Android

OneBoard Pro+

Wydaje się, że twórcy komputerów typu mini-PC zaczęli sięgać wizjami do czasów kiedy na rynku były komputery w stylu…Atari i Amiga. Inaczej chyba nie da się wytłumaczyć tego, że oto światło dzienne ujrzał projekt OneBoard Pro+.  Na pierwszy rzut oka jest to po prostu grubsza klawiatura z licznymi portami, jednak to dopiero wierzchołek możliwości. Okazje się bowiem, że to po prostu mini-PC (czterordzeniowy procesor Rokchip 1.8 GHz, 2GB pamięci RAM i 16GB wolnego miejsca) z szeregiem wyjść (m.in. USB, HDMI / DVI i czytnik kart). Mało tego, fabrycznie preinstalowany jest tutaj system Android w wersji 4.4 a zatem widać wyraźnie, że ma to być mini-PC dla obecnego pokolenia młodszych użytkowników.

OneBoard Pro+

Wprawdzie to dopiero zapowiedzi tego typu urządzenia ale już spekuluje się, że OneBoard Pro+ kosztować ma ok. 300 dolarów (bez VAT-u). Nie za dużo aby? Cóż, czas to zweryfikuje…

Źródło: Gadzetomania.pl

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*