Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Newsy > NZXT Tempest 210 – obudowa o nietypowym guście

NZXT Tempest 210 – obudowa o nietypowym guście

NZXT_logoNa dobrą sprawę na rynku jeszcze nie przyjęły się obudowy NZXT z serii Elite 410 a już firma ta zaprezentowała kolejne dość ekonomiczne pomysły – Tempest 210. Naturalnie jest to konstrukcja typu midi-tower (450 x 195 x 497 mm – wysokość x szerokość x długość) a do zaoferowania ma ona m.in. ciemne wnętrze (nie wiemy czy jest ono czarne czy tylko tak wygląda na zdjęciach), bez-narzędziowy montaż dysków i napędów optycznych, aranżację okablowania czy też niezłe możliwości wentylacyjne (sumarycznie można w niej zamontować sześć-osiem wentylatorów* typu 120 mm**). Apropos…czy wspomniałem już o dość nietypowym design’ie tak charakterystycznym dla tej marki?

Obudowy NZXT Tempest 210 mają kosztować ponoć ok. 55 dolarów (naturalnie bez VAT-u). Wydawać by się mogło, że to niezła cena za obudowę, gdy nie fakt, że po pierwsze po obsadzeniu wszystkich kieszeni na dyski na karty graficzne pozostaje nam raptem 23 cm a ponadto nic nie wiadomo na temat filtrów przeciwkurzowych (a przynajmniej ja nie mogę się ich dopatrzeć).

* zależnie od wersji obudowy

** na górze mogą być też zamontowane wentylatory typu 140 mm

Źródło: TechPowerUp.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*