Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Newsy > NZXT Source 530 – „jej sitkowość wielka”

NZXT Source 530 – „jej sitkowość wielka”

NZXT Source 530Tak to już jest czasem w świecie obudów, że jak jakiś producent „zajdzie” sprawdzony szkielet obudowy, to na jego bazie planuje kilka serii obudów. Najświeższym przykładem takiej teorii jest chociażby obudowa NZXT Source 530. Jest to potężna konstrukcja typu full-tower (507 x 235 x 510 mm – wysokość x szerokość x długość). Oferuje ona m.in. kompatybilność z płytami głównymi m-ATX, ATX i E-ATX a także naprawdę sporo przestrzeni na chłodzenie wodne. Warto też zwrócić uwagę na boczne okno oraz..brak filtrów przeciwkurzowych na topie obudowy.

NZXT Source 530Co bardziej „dociekliwi” czytelnicy zauważą zapewne także, że obudowę tą można określić jako „tańszą” wersję Phantom 530„. Dlaczego? Ano dlatego, że mamy tutaj niemalże ten sam szkielet obudowy ale model Source 530 kosztować ok. 9o dolarów (bez VAT-u) czyli sporo mniej niż Phantom 630, która to obudowa kosztuje ok. 130 dolarów (bez VAT-u). Pytanie zatem czy oszczędzono tutaj na materiałach obudowy czy też po prostu zbyt wysoko ustalono cenę modelu Phantom 530? ;)

NZXT Source 530Źródło: TechPowerUp.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*