Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Newsy > NZXT Noctis 450 – wariacja Phantoma oraz H440?

NZXT Noctis 450 – wariacja Phantoma oraz H440?

NZXT Noctis 450

Firma NZXT poszerzyła flotę swoich obudów o model Noctis 450. Wbrew dostępnym zdjęciom nie jest to tylko i wyłącznie kolejna wariacja serii Phantom (jak chociażby Phantom 820). Noctis 450 to bowiem konstrukcja midi-tower (567 x 220 x 544 mm – wysokość x szerokość x długość) gdzie owszem wygląd zewnętrzny może nawiązywać do serii Phantom ale wnętrze stylizowane jest już na bazie m.in. modelu H440 (żeby wręcz nie powiedzieć, że to ten sam szkielet ;)). Jak to bywa w przypadku tego producenta postarano się tutaj o kilka „bajerów”.

NZXT Noctis 450

Obudowa NZXT Noctis 450 posiada fabrycznie pre-instalowany system pasków LEDowych na spodzie, podświetlenie tylnej części obudowy, maskownicę zasilacza, mnóstwo miejsca na chłodzenie wodne czy też HUB na wentylatory (3pin oraz z PWM). Obudowa ta występować będzie w dwóch wariantach kolorystycznych: białym oraz czarnym. Sugerowana cena to z kolei ponoć ok. 140 dolarów (naturalnie bez VAT-u). Oby tylko plastiku nie było tutaj zbyt wiele ;)

Źródło: TechPowerUp.com

One Comment

  1. Ciekawe jak sprawują się fabrycznie zamontowane śmigła bo kiedyś mieli je naprawdę baardzo słabe :)

Leave a Comment

*