Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Newsy > NZXT Manta – napuchnięty gamingowy cube dla mini-ITX?

NZXT Manta – napuchnięty gamingowy cube dla mini-ITX?

NZXT Manta

Chyba nie od dzisiaj wiadomo, że firma NZXT co i raz prezentuje dość „egzotyczne” produkty. Nie inaczej jest w przypadku ostatnio zaprezentowanej obudowy o nazwie Manta (i nie, proszę nie mylić tego modelu obudowy z firmą Manta znaną na naszym rynku ;)). Jest to sporych gabarytów (426 x 245 x 450 mm – wysokość x szerokość x długość) gamingowy cube o dość przestronnym wnętrzu oraz bardzo niecodziennym wyglądzie. Obudowa ta jest bowiem w tylu miejscach tak mocno zaokrąglona (nawet plexi na panelu bocznym) iż sprawia wrażenie dosłownie wręcz „napuchniętej” (patrz dostępne zdjęcia).

NZXT Manta

Obudowa NZXT Manta mimo konkretnych gabarytów kompatybilna jest jedynie z płytami głównymi formatu mini-ITX. Jakby na pocieszenie mamy tutaj jednak fakt, że zmieścimy w niej bardzo długą kartę graficzną (do 363 mm), dość wysoki cooler CPU (do 160 mm) i gotowe zestawy LC (np. w stylu Kraken X61) a ponadto zadbano również o maskownicę zasilacza oraz dedykowane miejsca dla dysków SSD. Fabrycznie pre-instalowane mamy tutaj z kolei trzy „śmigła”:

  • 2x 140 mm z przodu
  • 1x 120 mm z tyłu

NZXT MantaObudowa ta kosztować ma ponoć ok. 140 dolarów (bez VAT-u). Trzeba przyznać, że jak na takie napuchnięte prawie-maleństwo nie jest to kwota zbyt mała…

Źródło: DVHardware.net

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*