Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Newsy > NZXT H630 – klasyka, cisza, kolosalność i…plastikowość?

NZXT H630 – klasyka, cisza, kolosalność i…plastikowość?

NZXT H630 - nowa wyciszona obudowa

Część z nas zapewne wie, że firma NZXT posiada w swojej ofercie nie tylko nietypowo wyglądające obudowy komputerowe ale także klasyczne i wyciszone.Naturalnie wyciszone obudowy tej marki do tej pory kojarzyły się raczej z kiepskiej jakości obudową H2, jednak może za jakiś czas to się zmieni. Nie jest wykluczone, że pomoże w tym nowy model wyciszonej obudowy w postaci NZXT H630.

Jest to potężna obudowa typu full-tower (547 x 245 x 567 mm – wysokość x szerokość x długość), łącząca całkiem przyjemną dla oka bryłę z niektórymi rozwiązaniami znanymi chociażby z modelu Phantom 820 (prezentowanego chociażby przy okazji targów CES 213).

NZXT H630 - nowa wyciszona obudowa

Obudowa ta kosztować ma ponoć ok. 150 dolarów (cena bez VAT-u) czyli raczej niemało. Tak czy siak zanosi się na to, że NZXT H630 ciekawa opcja dla osób, ceniących duże i wyciszone obudowy komputerowe. Mamy nadzieję, że obudowa ta nie podzieli losu modu H2…

Źródło: TechPowerUp.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*