Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Newsy > NZXT H2 – wyciszony hit czy plastikowy kit?

NZXT H2 – wyciszony hit czy plastikowy kit?

Ostatnio światło dzienne ujrzała bardzo „intrygująca” obudowa firmy NZXT – H2. Jest to fabrycznie wyciszona (gąbki z przodu i na bocznych panelach) konstrukcja midi-tower (466 x 215 x 520 mm – odpowiednio wysokość x szerokość x długość) o design’ie dość mocno wzorowanym na modelu Define R3 firmy Fractal Design co sugerowałoby, że w końcu NZXT postarało się o wizję naprawdę ciekawej obudowy. Niestety, nic bardziej mylnego. Obudowa NZXT H2 nie trafiła jeszcze na rynek a już została mocno skrytykowana przez jednego z zagranicznych testerów, który (o zgrozo) sam jest posiadaczem innej obudowy NZXT (!).

Cóż, trzeba przyznać. że na zdjęciach wyglądają te obudowy naprawdę nietuzinkowo, dobrze wykonane i mają sporo praktycznych udogodnień jednak prawda jest dużo bardziej brutalna (wymagana znajomość języka angielskiego):

Cóż, nie ma to jak kilka praktycznych wskazówek zaawansowanego użytkownika i testera. Kto by pomyślał, że tak dobrze wyglądające na zdjęciach obudowy są lekko powiedziawszy nieporozumieniem cenowym? (ich sugerowana cena na rynku europejskim to ok. 100 euro!)

Źródło: TCMagazine.com / YouTube.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*