Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Karty graficzne > nVidia zmienia nazewnictwo nowych kart graficznych. Nie będzie serii GTX 600, będzie od razu GTX 700.

nVidia zmienia nazewnictwo nowych kart graficznych. Nie będzie serii GTX 600, będzie od razu GTX 700.

nVidia_logoWydawać by się mogło, że końcówka tego roku powinna opłynąć raczej spokojnie. Wszystkie najważniejsze premiery hardware i software są już tylko „dopieszczane” a gracze oczekują na kolejne super-produkcje. Jak to jednak bywa „świąteczna gorączka” dała się dość mocno we znaki również AMD i nVidii. Mało tego, dzięki ich ostatnim przedsięwzięciom sporo osób może czuć niejaką „konsternację”. W przypadku AMD lada dzień  rzekomo możemy się bowiem spodziewać premiery kart graficznych z serii Radeon HD7000 zaś nVidia jakby w ostatniej chwili postanowiła zmienić nazewnictwo swoich nowych kart na Geforce GTX700 (całkowicie jakby pomijając serię GTX600). Wszystko to zapewne po to aby nie wypadać gorzej z marketingowego punktu widzenia czyli aby mimo entuzjazmu skierowanemu ku AMD świat nie „zapomniał” o tym, że nVidia również za jakiś czas wprowadzi na rynek nowe karty.

Cóż, pożyjemy zobaczymy…

Źródło: Guru3D.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*