Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Karty graficzne > nVidia prezentuje sterowniki Geforce 302.82 WHQL dla Windows 8

nVidia prezentuje sterowniki Geforce 302.82 WHQL dla Windows 8

nVidia ForceWare - sterowniki

Użytkownicy testujący nowy system operacyjny Windows 8 doczekali się oficjalnych sterowników dla kart graficznych Geforce dedykowanych temu systemowi. Nie jest nowością, że sterowniki przeznaczone dla „Sevena” działały zgodnie z nowym produktem Microsoftu jednak widocznie teraz nVidia chciała okazać „bieżące zainteresowanie” i pokazać, że zawsze na czas przygotowuje odpowiednie oprogramowanie. Użytkownicy komputerów przenośnych muszą niestety poczekać jeszcze kilka tygodni na stosowna wersję sterowników. nVvidia ogłosiła, że prace nad sterownikami z certyfikatem WHQL dla „W8” trwały od maja bieżącego roku. Nowe oprogramowanie nie wprowadza specjalnych zmian w wydajności, gdyż prawdopodobnie jest to przeniesienie sterowników z wersji 302 do nowej – 302.82 WHQL.

Co ciekawe nowe sterowniki przeznaczone są ponoć tylko dla systemu operacyjnego Windows 8 i nie należy instalować ich na komputerach korzystających ze starszych wersji systemu. Osoby zainteresowane mogą pobrać Geforce 302.82 WHQL m.in. stąd.

Źródło: Fudzilla.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*