Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Karty graficzne > nVidia Geforce GTX 670 – nVidia w natarciu?

nVidia Geforce GTX 670 – nVidia w natarciu?

nVidia Geforce GTX 670Dziś ma miejsce oficjalna premiera kolejnych kart graficznych nVidiiGeforce GTX 670. Jak nietrudno się domyślić w założeniu są to nieco słabsi „braciszkowie” potężnych kart z rodziny Geforce GTX 580. Jak to jednak wygląda w praktyce? Co realnie otrzymują użytkownicy za mniejsze pieniądze? W sieci są już dostępne pierwsze testy wydajności nVidia Geforce GTX 670 (i nie tylko).

Oto lista serwisów, na których można już bez problemu znaleźć “małe co nieco” na temat nowych dwu-rdzeniowych kart graficznych nVidii:

Źródło: Informacja prasowa

One Comment

  1. Chyba faktycznie w natarciu, z testów różnych redakcji wynika, że za cenę niższą niż radek 7970, kepler oferuje od kilku do kilkunastu procent (w zależności od gry) lepszą wydajność. Z tego co widziałem to gtx’a w komputroniku można mieć za ok 1700zł, kiedy radek kosztuje 1,9-2 tysiące. Także w tej kategorii cenowej gtx670 się sprawdza aż nadto!

Leave a Comment

*