Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Newsy > Nowy system aktywacji i instalacji Windows 9?

Nowy system aktywacji i instalacji Windows 9?

Windows 9

Wydaje się, że powoli zmierzamy u nieuchronnemu czyli…nowemu systemowi operacyjnemu od Microsoft. Po Windows 8 / 8.1 przyjdzie naturalnie Windows 9 i o ile jeszcze nie wiadomo na jego temat zbyt wiele to na pewno już teraz można stwierdzić, że wprowadzi on „nową erę” w kwestii aktywacji i instalacji systemu operacyjnego.

Wydaje się bowiem, że w przypadku Windows 9 klucz aktywacyjny generowany będzie w oparciu o posiadany przez użytkownika sprzęt (chodzi ponoć m.in. o model płyty głównej i procesor). Dzięki temu będzie pobierana wersja systemu operacyjnego z pakietem sterowników, których użytkownik potrzebuje do poprawnego działania swojej „maszyny”. Prawdopodobnie przyczyni się to do zredukowania miejsca wymaganego na instalację Windows 9 a to przez to, że nie będą instalowane sterowniki, których nie potrzebujemy.

Pozostaje jeszcze wiele kwestii do wyjaśnienia w przypadku Windows 9 (jak chociażby na jakiej zasadzie ma działać połączenie internetowe podczas aktywacji i instalacji systemu) ale zapewne z czasem wszystkiego się dowiemy…

Źródło: TechPowerUp.com

3 komentarze

  1. Jak na razie trudno stworzyć jeden spójny obraz z tych wszystkich doniesień i pogłosek. Wszystko wskazuje jednak na to, że Windows 9 nie jest wyssanym z palca, mitycznym systemem, a rzeczywistym przedsięwzięciem, które ma szansę pogrzebać obecną edycję okienek.Zapraszam na Bloga :)
    http://texlogy.com/windows-9-z-ogromnym-budzetem-reklamowym/

  2. Ostatnio sporo informacji znalazłem na innym blogu, link daje poniżej. Warto zajrzeć! ( www senetic pl blog )

Leave a Comment

*