Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Hardware > Nowy Rok = niższe ceny wybranych procesorów Intela

Nowy Rok = niższe ceny wybranych procesorów Intela

Intel - logo

Nowy Rok 2014 wprawdzie dopiero za kilkanaście godzin ale wydaje się, że niektórzy już go lubią. Dlaczego? Ano dlatego, że praktycznie od początku roku 2014 mają być wprowadzone w życie niższe ceny wybranych procesorów Intela. Co ciekawe owe nowe niższe ceny w teorii powinny obowiązywać już teraz ale wiadomo, że realnie niższe ceny procesorów będziemy obserwować właśnie od roku 2014.

Niestety niższe ceny dotyczą jedynie wybranych procesorów a ponadto zdecydowana większość z nich (jeśli nie wszystkie) to procesory z rynku urządzeń mobilnych (patrz poniższe zestawienie).

Nowy Rok i niższe ceny wybranych procesorów IntelaO ile zatem „składacz komputerów” ucieszyłaby wiadomość o obniżkach niektórych cen niektórych procesorów o ponad 20% o tyle w praktyce skorzysta na tym jedynie sprzedawca urządzeń mobilnych (a przynajmniej tak nożna by wnioskować). Cóż, prawdziwi „PeCetowcy” czekają zatem na prawdziwe obniżki prawdziwych procesorów a póki co życzymy Szczęśliwszego Nowego Roku ;)

Źródło: CPUWorld.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*