Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Chłodzenie powietrzne > Nowe pokolenie małych śmigieł od Noctua

Nowe pokolenie małych śmigieł od Noctua

Noctua NF-A9 NF-A8 oraz NFA4x10 5V

Znany austriacki potentat – firma Noctua – zdecydował się ostatnio na „niekonsekwentnie niekolorystyczne podejście”. Użytkownicy przyzwyczajają się już bowiem powoli do kolorystyki wentylatorów z serii industrialPPC i redux  a tutaj nagle okazuje się, że mimo wszystko dostępne będą w ofercie owego austriackiego potentata również wentylatory w jego tzw. klasycznych czyli beżowych barwach. Szeregi firmy Noctua zasiliły bowiem ostatnio nowe serie beżowych „śmigiełek”: NF-A9, NF-A8 oraz NFA4x10 5V. Dwie pierwsze wspomniane serie wentylatorów występować będą w wariantach z PWM oraz FLX (ponadto model NF-A8 będzie dostępny również w wariancie ULN).

Co zaś się tyczy modelu NFA4x10 5V to został on przewidziany do pracy np. na małych radiatorach płyt głównych ale trzeba wyraźnie tutaj zaznaczyć, że może on pracować jedynie przy napięciu 5V (a i tak będzie pracować z prędkością 4500 obr./min.!).

Sugerowane ceny detaliczne nowych beżowych „śmigieł” są następujące:

  • NF-A9 (PWM / FLX): 17,90 EUR
  • NF-A8 (PWM / FLX / ULN): 15,90 EUR
  • NF-A4x10 5V: 12,90 EUR

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*