Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Gry PC > Nowe informacje dotyczące gry Total War: Rome 2

Nowe informacje dotyczące gry Total War: Rome 2

Total War: Rome 2

Gdy prawie rok temu gra Total War: Rome 2 została oficjalnie zapowiedziana chyba wszyscy fani gier strategicznych bardzo się ucieszyli na tą wieść. Dziś ta reakcja może zostać powtórzona a to z powodu ujawnienia nowych informacji. Producent gry – Creative Assembly – ujawnił wprawdzie zalewie kilka szczegółów dotyczących gry lecz było to wystarczająco dużo by jednoznacznie stwierdzić, że będziemy mieli do czynienia z grą niezwykle rozbudowaną, co jest naturalnie olbrzymim plusem w tym gatunku.

Total War: Rome 2

Kampania odda do dyspozycji graczy aż 117 różnych frakcji, których składowe będzie stanowić aż 500 jednostek a więc każdy znajdzie coś dla siebie ;) Miejsca do walki nie zabraknie, gdyż przygotowanye zostaną 183 regiony, które to będą różniły się ukształtowaniem terenu i wielkością. Warto też wspomnieć, że to niemal dwa razy więcej, aniżeli w poprzedniej odsłonie cyklu. Ostatnią informacją jaką ujawniono jest przybliżona data premiery – jeszcze w tym roku.

Źródło : PcGamer.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*