Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Chłodzenie wodne > Nowa seria niklowanych bloków wodnych od EK Water Blocks

Nowa seria niklowanych bloków wodnych od EK Water Blocks

EK Water BlocksJak pamiętamy swojego czasu dość głośno było o niklowanych blokach wodnych firmy EK Water Blocks. Niedawno okazało się, że sprawa nietypowych mieszanek płynów stosowanych przez w układach wodnych była na tyle poważna, że firma ta w trosce o użytkowników postanowiła zmienić technologię niklowania swoich bloków. W związku z tym niebawem spodziewać się możemy tego, że  przez jakiś czas w sklepach spotkać będzie można dwie odmiany niklowanych bloków wodnych tej firmy: klasyczne (obecnie dostępne) oraz „EN” (Electroless Nickel-Plating) czyli właśnie z nowej serii. Odróżnić je będzie można bardzo łatwo – właśnie dzięki specjalnemu oznaczeniu na opakowaniu w postaci „EN”.

W porównaniu do obecnych na rynku niklowanych bloków wersje „EN” będą nieco ciemniejsze a sam odcień warstwy niklu będzie nieco inny. Warto także być świadomym, że bloki z serii „EN” będą odrobinę droższe (w zależności od bloku sugerowana cena detaliczna będzie wyższa od 3 do 10 euro).

Źródło: EKWaterBlocks.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*