Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Gry PC > Nowa gra CD Projekt RED? Wiedźmin 3? Nie! Cyberpunk 2077!

Nowa gra CD Projekt RED? Wiedźmin 3? Nie! Cyberpunk 2077!

Cyberpunk 2077

Wiadomo nie od dziś, że polskie studio pracuje nad nową grę, jednak aż do dziś cały projekt owiany był mgłą tajemnicy. No właśnie, aż do dziśCD Projekt RED zaprezentował dziś trailer swojej nowej produkcji, gry Cyberpunk 2077 – gry o której plotki po sieci krążyły od maja ubiegłego roku, ale wreszcie zostały potwierdzone oficjalnym wystąpieniem. Zapraszam do zapoznania się z oficjalnymi informacjami o produkcji i samym trailerem, o który tyle ,,szumu” :

„Trailer przedstawia kobietę, w której ciele znalazło się mnóstwo sztucznych elementów – implantów. Policja Night City próbuje interweniować z pomocą elitarnej jednostki o nazwie Psycho Squad. Psycho Squad specjalizuje się w walce z psycholami – osobami, które nadużywają implantów i substancji zmieniających ludzkie ciało. Przychodzi moment, kiedy sztuczne elementy zaczynają przejmować kontrolę nad zachowaniem człowieka i wtedy mamy do czynienia z niezwykle niebezpiecznymi mordercami.” 

Na premierę tej gry poczekamy jednak jeszcze bardzo długo, najbardziej optymistyczną opcją jest premiera w 2014 roku, jednak najprawdopodobniej nastąpi ona dopiero w 2015. Liczymy naturalnie na grę tak dobrą – a może nawet lepszą do Wiedźmina i Wiedźmina 2 – więc może gracze nie będą narzekać na tak odległą datę premiery? ;)

Cyberpunk 2077

Źródło: GameSpy.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*