Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Newsy > Nova – częściowo wyciszona obudowa od BitFenix

Nova – częściowo wyciszona obudowa od BitFenix

BitFenix Nova

Nie wiem jak Wy ale ja o obudowach firmy BitFenix dawno już nie słyszałem / czytałem. Warto zatem przypomnieć sobie o tej marce i to tym bardziej, że ostatnimi dniami zaprezentowała ona nową, w założeniu raczej ekonomiczną obudowę – Nova (a przynajmn iej tak sugerują dostępne materiały) Jest to częściowo wyciszona (w sensie top i panel boczny jest bez otworów wentylacyjnych) kompaktowa skrzynka (437 x 183 x 465 mm – wysokość x szerokość x długość). Cechuje się ona przede wszystkim przyjemnym dla oka, klasycznym wyglądem (patrz dostępne zdjęcia) oraz sporym oknem z plexi. I to by było chyba na tyle atrakcji, ponieważ wnętrze tej obudowy wygląda dość…standardowo, żeby nie powiedzieć wręcz ubogo (patrz dostępne zdjęcia).

BitFenix Nova – wyciszona obudowa czy po prostu taniość?

BitFenix Nova - Nowa obudowa

BitFenix Nova - Nowa obudowa

Jakby na pocieszenie można powiedzieć, że w BitFenix Nova przewidziano filtr pod zasilaczem oraz sporo miejsca na karty graficzne (ok. 320 mm) i ok. 160 mm na coolery CPU (swoją drogą to dość odważna deklaracja dla tak wąskiej obudowy i to jeszcze z oknem ;)). Na razie nie jest znana sugerowana cena tej obudowy na naszym rynku, jednak moim zdaniem jeśli producent będzie sobie za nią życzył więcej jak 200 zł to będzie to chyba dobry żart ;)

Źródło: TechPowerUp.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*