Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Chłodzenie powietrzne > Noctua, sprawa LGA 1151 i darmowe zestawy montażowe

Noctua, sprawa LGA 1151 i darmowe zestawy montażowe

Noctua - Support logo

Podejrzewam, że wszyscy nasi Czytelnicy doskonale wiedzą, że już od lat firma Noctua kojarzona jest m.in. z akcją bezpłatnych zestawów montażowych dla posiadaczy coolerów CPU z logo austriackiej sowy kiedy to wchodzi na rynek nowa podstawka dla procesorów. Okazało się zatem ostatnio się, że tego typu oficjalny support austriackiego potentata najwyraźniej jeszcze się długo nie zmieni (co naturalnie powinno cieszyć fanów tej marki).

Noctua vs socket LGA 1151

Ostatnimi dniami potwierdzono oficjalnie, że firma Noctua planuje dosyłać użytkownikom za darmo (jak wiadomo, po uprzednim potwierdzeniu zakupu danego coolera CPU i danej płyty głównej) zestawy montażowe, umożliwiające montaż wybranych coolerów CPU tegoż producenta na najnowszych platformach z procesorami Intel Skylake (chodzi o socket LGA 151). Tym samym uzyskaliśmy oficjalne informacje od Noctua, że nowsze coolery CPU kompatybilne z socket LGA 1150, LGA 1155 i LGA 1156 są już w praktyce pełni kompatybilne z LGA 1151. Cieszy zatem fakt, że nie trzeba kupować na LGA 1151 nowego chłodzenia procesora.

Źródło: Noctua.at

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*