Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Chłodzenie powietrzne > Noctua NH-L9x65 – następna generacja NH-L9

Noctua NH-L9x65 – następna generacja NH-L9

Noctua NH-L9x65

Oferta firmy Noctua wzbogaciła się ostatnimi czasy o kolejny cooler CPU do platform typu HTPC – NH-L9x65. Jeśli pamiętacie kompaktowy horyzontalny cooler CPU w postaci NH-L9, to chyba łatwo się domyślicie, że najnowsza koncepcja to po prostu mocno rozbudowany „następca”. Jest to bowiem wyraźnie wyższa od poprzednika konstrukcja (65 x 95 x 95 mm – wysokość x szerokość x długość) ale również mamy tutaj dwa niklowane heat-pipe’y, w miarę prosty system aluminiowych finów a całość schładza 92 mm z PWM – NF-A9x14 PWM (o zakresie pracy: 600-2500 obr./min.).

Noctua NH-L9x65

Oczywiście tak jak i przy poprzedniku warto pamiętać, że z racji gabarytów przewidziano zastosowanie NH-L9x65 dla procesorów o określonym TDP (w tym przypadku jest to max. 84W). Warto też nadmienić, że w przypadku NH-L9x65 nie ma podziału modeli na platformę AMD i  Intel – od razu mamy cooler kompatybilny z procesorami obu producentów procesorów.

Sugerowana cena detaliczna coolera Noctua NH-L9x65 to ok. 45 euro a zatem niezbyt mało jak na horyzontalne maleństwo. No ale wiadomo, to Noctua ;)

Źródło: Noctua.at

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*