Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Chłodzenie powietrzne > Noctua NH-C14 – horyzontalny high-end

Noctua NH-C14 – horyzontalny high-end

Noctua_logoAustriacką firmę Noctua zna chyba każdy kto kiedykolwiek poszukiwał m.in. najdroższych wentylatorów czy też bardzo wydajnych coolerów CPU. Okazuje się, że jeszcze w tym roku firma oficjalnie wprowadziła do sprzedaży jedną z wizji zaprezentowanych na tegorocznych targach Computex- NH-C14. Jest to cooler CPU typu horyzontalnego (wentylatory generują nawiew w stronę w procesora) wyposażony w sześć heat-pipe’ów i umożliwiający montaż jednego lub dwóch wentylatorów z serii NF-P14 FLX (co ciekawe dwa takie wentylatory są już dołączone). W przypadku zamocowania jednego przewidziano tu dwie opcje montażu: nad radiatorem oraz pod radiatorem.

Całość jest dość rozsądnych gabarytów nawet i bez wentylatorów (105 x 140 x 166 mm– odpowiednio wysokość x szerokość x długość) wobec czego o wydajność raczej nie musimy się tutaj martwić.

Noctua NH-C14

Noctua NH-C14

Noctua NH-C14Kompatybilność jest praktycznie taka sama jak obecnie dostępnych coolerów CPU tej firmy. Oficjalny „support” mają więc zapewnione zarówno procesory Intel (LGA 775, 1156 i 1366) jak i AMD (AM2, AM2+ i AM3). Cena Noctua NH-C14 to ponoć ok. 75 euro (bez VAT-u).

Źródło: Noctua.at

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*