Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Chłodzenie powietrzne > Noctua NF-S12A FLX, ULN oraz PWM – nowa seria wentylatorów

Noctua NF-S12A FLX, ULN oraz PWM – nowa seria wentylatorów

Noctua NF-S12A - premiera nowych wentylatorów

Jakiś czas temu mieliśmy okazję zapoznać się z nowymi high-endowymi wentylatorami od Noctua – 140 mm „śmigłami” z serii NF-A14 FLX. Okazuje się jednak, że austriacki potentat przygotował ostatnio również nowe wentylatory dla zwolenników typu 120 mmNF-S12A FLX, NF-S12A ULN oraz NF-S12A PWM. Model NF-S12A ULN pracuje z maksymalną prędkością na poziomie 800 obr./min.; model NF-S12A FLX ma maksymalnie 1200 obr./min. zaś model NF-S12A PWM charakteryzuje się automatyczną regulacją obrotów i pracuje w spektrum 300 – 1200 obr./min.

Noctua NF-S12A - premiera nowych wentylatorówJak widać na powyższych zdjęciach design wentylatorów jest co najmniej niecodzienny zaś akcesoria bogate. Widać więc, że nie może to być tanie rozwiązanie i tak też jest w praktyce. Za jeden egzemplarza wentylatora z serii NF-S12A przyjdzie nam bowiem zapłacić ok. 20 euro.

Źródło: Noctua.at

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*