Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Newsy > Nightjar 500W czyli pasywny i śnieżno-biały zasilacz od Silverstone

Nightjar 500W czyli pasywny i śnieżno-biały zasilacz od Silverstone

Silverstone_logoZa jakiś czas (ponoć nawet w przeciągu tygodnia lub dwóch) do Europy trafi nowy dość nietuzinkowy zasilacz firmy SilverstoneNightjar 500W. O ile liczba w nazwie tego modelu słusznie sugeruje deklarowaną przez producenta moc jednostki (500 W) o tyle Nightjar chyba już się z niczym specjalnie nie kojarzy. W każdym razie jest to zasilacz chłodzony pasywnie (na zdjęciach widoczne są potężne radiatory) o białej stylistyce oraz dość wysokiej sprawności potwierdzonej oficjalnym certyfikatem 80 Plus BRONZE. Jeśli chodzi o pozostałe interesujące nas parametry techniczne, będziemy mieli tutaj pojedynczą linię 12V (o obciążalności rzędu 456 W) oraz dwie wtyczki PCI-E (jedna 6-pin a jedna 6/8-pin) a sam zasilacz waży ok. 3,5 kg.

Sugerowana cena to ponoć ok. 130 euro (bez VAT-u). Czy jest to cena proporcjonalna do oferowanej mocy? Chyba niekoniecznie ale zapewne i tak znajdą się osoby chcące dobrać biały pasywny zasilacz do białej obudowy ;)

Źródło: TechPowerUp.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*