Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Newsy > NCASE M1- obudowy z przedsprzedaży?

NCASE M1- obudowy z przedsprzedaży?

NCASE M1- obudowy z przedsprzedażyRęce w górę kto z was kojarzy markę obudów jak NCASE. Nikt? Tak też myślałem ;) Przyznam się bez bicia, że sam dopiero ostatnio o niej usłyszałem. Słychać o niej było w ramach specyficznej kampanii promującej tą markę. W każdym razie tak zrodziły się koncepcje nowych obudów – M1. Na pierwszy rzut oka to bardzo kompaktowe obudowy (240 x 160 x 328 mm – wysokość x szerokość x długość) kompatybilne z płytami formatu mini-ITX i mini-DTX. Na drugi rzut oka wydaje się, że mogą one stanowić nawet niemałą konkurencję dla takiej znanej marki jak Lian Li. Dlaczego? Ano chociażby dlatego, że obudowy NCASE M1 także są aluminiowe i także wydają się być w miarę pojemne i funkcjonalne.

NCASE M1- obudowy z przedsprzedażyJest jednak jeszcze i trzeci rzut oka. Otóż obudowy NCASE M1 to po prostu i dosłownie obudowy z przedsprzedaży. Owszem, w specjalnej akcji promocyjnej w sprzedano kilkaset sztuk tych obudów, jednak tak naprawdę była to akcja na zasadzie znanej z przedsprzedaży gier komputerowych – nabywcy będą musieli poczekać na wyprodukowanie tych obudów i dostarczenie do kraju…Cóż, zawsze to jakaś forma promocji marki lub też wybadania czy rynek przyjmie daną partię obudów…

NCASE M1- obudowy z przedsprzedażyŹródło: TechPowerUp.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*