Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Newsy > Natec Medusa 2 – niskoprofilowa klawiatura dla minimalistów

Natec Medusa 2 – niskoprofilowa klawiatura dla minimalistów

Natec Medusa 2

Na rodzimym rynku wreszcie pojawiła się następczyni płaskiej klawiatury Natec Medusa. Jej druga edycja cechuje się przede wszystkim widocznym minimalizmem i technologią X-Scissors (o której w dalszej części newsa). W oczy rzuca się tutaj bardzo niski profil klawiszy. Medusa 2 może również „pochwalić się” dziesięcioma klawiszami multimedialnymi, które umożliwiają szybką obsługę przeglądarki internetowej, poczty e-mail czy też odtwarzacza muzycznego.

Głównym atutem jednak nie jest niski profil klawiatury, lecz zastosowanie wspomnianej technologii X-Scissors, która to gwarantuje bardzo cichą pracę klawiszy i ich precyzyjne działanie. Wszystkie klawisze zostały pokryte zabezpieczającą warstwą lakieru (technologia znana jako PU Coating), co ma zapobiegać przed nadmiernym ścieraniem się napisów.

Natec Medusa 2

W sklepach komputerowych pojawiły się trzy wersje tego urządzenia: biała i czarna z podświetleniem lub bez niego. W przypadku zakupu klawiatury z podświetleniem użytkownik ma możliwość przełączania między trzema kolorami podświetlania klawiszy.

Natec Medusa 2

Klawiatury te są już dostępne na naszym rynku a ich ceny wynoszą odpowiednio:

  • 57zł (+Vat) za białą i czarną wersję kolorystyczną bez podświetlenia
  • 89zł (+Vat) za opcję podświetlaną

Źródło : Informacja prasowa

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*