Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Newsy > Nanoxia Deep Silence 4, 5 i 6 – nowe trio wyciszonych obudów

Nanoxia Deep Silence 4, 5 i 6 – nowe trio wyciszonych obudów

Nanoxia Deep Silence 4 5 i 6Nie od dziś wiadomo, że obudowy fabrycznie wyciszone ma kilka znanych marek – Antec, Cooler Master czy też Fractal Design. Okazuje się, że na takim rynku obudów dla zwolenników ciszy nadal próbuje się „wybić” także i Nanoxia. Ostatnio jej plany wydawnicze wzbogaciły się o trzy modele obudów – Deep Silence 4Deep Silence 5 oraz Deep Silence 6. Pierwszy z nich to raczej kompaktowa konstrukcja (380 x 200 x 480 mm – wysokość x szerokość x długość) i do tego kompatybilna jedynie z płytami mini-ITX oraz m-ATX. Obudowy Deep Silence 5 i 6 to z kolei dużo większe konstrukcje bo już typu big-tower.

Nanoxia Deep Silence 4 5 i 6Pierwsza z nich jest na tyle duża (550 x 232 x 550 mm – wysokość x szerokość x długość), że potrafi pomieścić także płyty E-ATX oraz XL-ATX. Druga z nich to jeszcze większa obudowa (644 x 250 x  655 mm – wysokość x szerokość x długość) i potrafi „schować” w swoim wnętrzu nawet płyty HPTX. Naturalnie z racji samych gabarytów obudowa Nanoxia Deep Silence 6 jest jak najbardziej kompatybilna także z rozbudowanym chłodzeniem wodnym. Warto też zwrócić uwagę, że obudowy Deep Silence 5 i 6 występować będą również w wersji z bocznym oknem.

Cen na razie nie znamy, jednakże mamy nadzieję, że są one proporcjonalne do realnych możliwości tych obudów oraz jakości wykonania…

Źródło: TechPowerUp.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*