Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Obudowy > Nanoxia Deep Silence 2 – prawie deja vu wśród obudów fabrycznie wyciszonych

Nanoxia Deep Silence 2 – prawie deja vu wśród obudów fabrycznie wyciszonych

Nanoxia Deep Silence 2 - deja vu wśród obudów fabrycznie wyciszonych

Jak pamiętamy niemal pół roku temu światło dzienne ujrzał dość nietuzinkowy projekt obudowy – Nanoxia Deep Silence 1. Okazuje się, że w planach wydawniczych producenta ostatnio pojawił się jej „następca” czyli model Deep Silence 2. Na pierwszy rzut oka wygląda to nawet ciekawe: podzielona klapka z przodu obudowy, kompatybilność z płytami E-ATX, bez-narzędziowy montaż napędów optycznych oraz zaawansowana aranżacja okablowania z zasilacza.

Nanoxia Deep Silence 2 - deja vu wśród obudów fabrycznie wyciszonych

Z drugiej jednak strony Nanoxia Deep Silence 2 jest konstrukcją która niemal przypomina Fractal Design Define R3 tyle tylko, że dłuższego, z większą baterią wentylatorów w zestawie (3 vs 2) oraz z większą liczbą zatok 5.25″ (3 vs 2). Nie jest też wykluczone, że Nanoxia Deep Silence 2 ma więcej miejsca nad płytą główną (np. na chłodnicę od chłodzenia wodnego), jednak czy aby nie mamy teraz na rynku np. Arc Midi Tower czy też Define R4? (której to zresztą recenzja niebawem na łamach BestPCInfo.pl ;)) Cóż, w każdym razie czekamy na rozwój wydarzeń…

Źródło: Cowcotland.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*