Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Urządzenia mobilne > Najpopularniejsze na naszym rynku laptopy i smartfony – topowe produkty z sierpnia 2012 by Skąpiec.pl

Najpopularniejsze na naszym rynku laptopy i smartfony – topowe produkty z sierpnia 2012 by Skąpiec.pl

Skąpiec.pl_logo

Po zestawieniu najpopularniejszych w minionym miesiącu monitorów, płyt głównych, kart graficznych, obudów i coolerów CPU przyszła kolej na „ranking popularności” laptopów i smartfonów. Okazuje się zatem, że w sierpniu bieżącego roku najpopularniejsze były laptopy firm Samsung (ponad 38%), Asus (niemal 35%) oraz Sony (11%). Wśród najpopularniejszych konstrukcji znajdują się z kolei m.in. takie modele obudów jak Asus X54HR-SX018V, Asus K53SV-SX055VSamsung NP300E5A-S0CPL czy też Sony VAIO SVE1511G1E.

Topowe notebooki - 08.2012

Najpopularniejszą firmą sierpnia 2012 specjalizującą się w sprzedaży smartofów okazał się Samsung (prawie 73%). Następne w rankingu były takie firmy jak Sony (ponad 13%) i Apple (ponad 13%). Największym zainteresowaniem cieszyły się natomiast następujące modele smartfonów: Samsung S5570 Galaxy mini, Samsung i9100 Galaxy S II czy też Apple iPhone 4S 16GB.

Topowe telefony i smartfony - 08.2012

Źródło: Dane statystyczne Skąpiec.pl

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*