Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Hardware > MSI Z68A-GD80 G3 – kolejna płyta z PCI-Express 3.0

MSI Z68A-GD80 G3 – kolejna płyta z PCI-Express 3.0

MSI_logoWydaje się, że „prym” firmy AsRock w kwestii posiadania w ofercie płyt głównych z PCI-Express 3.0 był zaledwie kilkudniowy. Ostatnio bowiem światło dzienne ujrzała wizja podobnej płyty głównej od MSI Z68A-GD80 G3. Jak już słusznie sugeruje sama nazwa jest to konstrukcja oparta o najnowszy chipset Intela (Z68) zaś przydomek „G3” sugeruje właśnie przynależność do rodziny produktów, które posiadają PCI-Express trzeciej generacji. Naturalnie nie zabrakło też tutaj i innych współczesnych „opcji” (aczkolwiek ostatnio raczej źródła weny dla marketingowców ;)) w postaci portów USB 3.0 i SATA 3.

MSI_Z68A-GD80_G3

Cóż, wygląda więc na to, że oznaczenie jej jako „G3” naprawdę jest tutaj uzasadnione :) Jeśli wszystko pójdzie dobrze, to płyty te trafią na rynek w przeciągu miesiąca lub dwóch.

Źródło: TCMagazine.com

Trackbacks for this post

  1. Intel Sandy Bridge E i PCI-E 3.0 | BestPCInfo.pl - newsy, poradniki, recenzje, unikalne testy - [...] dzienne wyszły informacje na temat pierwszych płyt głównych ze slotami PCI-E 3.0 (od AsRock i MSI). Nie wykluczone jednak,…

Leave a Comment

*