Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Karty graficzne > MSI Geforce GTX 960 Gaming 4G czyli nieco pełniejszy Maxwell

MSI Geforce GTX 960 Gaming 4G czyli nieco pełniejszy Maxwell

MSI Geforce GTX 960 Gaming 4G

Pamiętacie zapowiedzi sprzed kilku dni na temat Geforce GTX 960 z 4GB pamięci VRAM? Cóż, oto i kolejna firma potwierdza owe doniesienia. Oto bowiem w ofercie MSI pojawiła się karta graficzna Geforce GTX 960 Gaming 4G czyli jak łatwo się domyślić mamy tutaj do czynienia z kartą fabrycznie wyposażoną w 4GB pamięci VRAM. Rdzeń MSI Geforce GTX 960 Gaming 4G pracuje z częstotliwością 1241 MHz (Boost do 1304 MHz) zaś 4 GB pamięci GDDR5 „tyka” ponoć z częstotliwością 7010 MHz (chodzi oczywiście o taktowanie efektywne).

MSI Geforce GTX 960 Gaming 4G

Co ciekawe w przypadku tej karty zastosowano rozbudowany / wydajny / agresywnie wyglądający cooler GPU z linii Twin Frozr V. Czyżby zatem w końcu pojawiać się zaczęły GTX 960 takie jak być powinny? ;) A,  i byłbym jeszcze o czymś zapomniał…Pierwsze polskie sample tych karty ujrzą światło na tegorocznej imprezie Intel Extreme Masters w Katowicach ;)

Źródło: TechPowerUp

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*