Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Hardware > MSI Big Bang Marshal – high-endowa „wizytówka” P67?

MSI Big Bang Marshal – high-endowa „wizytówka” P67?

MSI_logoWydaje się, że premiera Intel P67 jest dla każdego producenta płyt głównych jest kolejną okazją do ukazania swojego „kunsztu”. Tak jak w pamięci niektórych pozostał do tej pory obraz „monstrualnej” płyty Ggiabyte GA-X58A-UD9 tak za jakiś czas podobne wrażenie wywoła zapewne nowe „maleństwo” od MSI Big Bang Marshal. Podobnie jak wspomniany wcześniej Gigabyte jest to płyta typu XL-ATX i podobnie jak ona będzie oczywiście przeznaczona dla naprawdę bardzo wymagających użytkowników (oraz dla tych, którzy posiadają stosownie dużą obudowę).

Mamy tu bowiem aż osiem slotów PCI-Express (raczej wątpliwe aby wszystkie były x16), 24-fazową sekcję zasilania procesora, dwie dodatkowe 8-pinowe wtyczki zasilające oraz kilka przydatnych overclockerom przycisków (Multi BIOS, OC Gene, Power i Reset) i punktów pomiarowych.

MSI Big Bang Marshal

Oczywiście nie zabrakło tu też legendarnego już układu Lucid Hydra dzięki czemu będzie można niemal dowolnie „mixować” karty graficzne. Cóż, czekamy zatem na pierwsze testy…

Źródło: SemiAccurate.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*