Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Newsy > Microsoft Surface Mini czyli kolejny tablet w wersji „mini”

Microsoft Surface Mini czyli kolejny tablet w wersji „mini”

Microsoft Surface Mini

Wydaje się, że firma Microsoft zauważyła jakie sukcesy na rynku odnoszą mniejsze urządzenia mobilne i spróbuje zawojować również ten segment rynku. Od niedawna wiadomo, że Microsoft prowadzi prace nad mniejszą wersją swojego flagowego tabletu – Surface. Nowe urządzenie ma zaoferować 7″ bądź 8″wyświetlacz. Znany analityk Maxwell Chang z korporacji Topology oraz serwis VR-Zone potwierdzają te doniesienia i stwierdzają, że rok 2013 wydaje się być rokiem miniaturyzacji wśród urządzeń mobilnych.

Jeśli podzespoły oraz oprogramowanie systemowe będą odpowiednie, to Microsoft Surface Mini ma sporą szansę na odniesienie sukcesu w sprzedaży. Póki co wiadomo, że tablet Microsoftu miałby się opierać o procesor Intel Atom Saltwell, nie jest jednak wiadome czy będzie pracował pod systemem Windows 8.1 Pro czy RT. Surface Mini  podobno ma rywalizować z takimi urządzeniami jak Apple iPad Mini czy też Nexus 7 i ma być dostępny w cenie 299 dolarów.

Źródło : VR-Zone.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*