Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Newsy > Micle Proud of Blood – obudowa-Harley

Micle Proud of Blood – obudowa-Harley

Micle Proud of Blood

Jak wiadomo zawsze i wszędzie znajdą się fani obudów komputerowych nieco innych niż te standardowe (aka sklepowe). Część takich osób często decyduje się poddać własnemu moddingowi jakąś popularną obudowę dostępną sklepie a część osób woli poszukać po prostu nietypowego modelu obudowy jakiegoś producenta (video chociażby obudowa-biurko Lian Li). Z całą pewnością nie przejdą takie osoby obojętne obok obudów Proud of Blood firmy Micle. Są to mocno awangardowe konstrukcje (w sensie w ogóle nie przypominają one obudów komputerowych) stylizowane przede wszystkim na…legendarnych motocyklach Harley-Davidson!

Nie uświadczymy tutaj zatem żadnych płaskich ścian i jednolitych  / popularnych kolorów zaś sam pomysł i bogactwo detali sprawiają może, że obudowy Proud of Blood potraktować można nawet jak swoiste dzieło sztuki (patrz dostępne zdjęcia). I  pomińmy już tutaj aspekt w postaci problemów z czyszczeniem kurzu z wszystkich tych szczelin ;)

Micle Proud of Blood

Trzeba jednak pamiętać, że owszem jest to ciekawa i przyjemna opcja dla niejednego fana moddingu, jednak dla portfela / konta takiej osoby zainteresowanej nie będzie to już bynajmniej takie przyjemne. Obudów Micle Proud of Blood wyprodukowanych będzie ponoć raptem tylko 99 sztuk i w związku z tym producent życzy sobie naprawdę zawrotną kwotę za tą „limitowaną edycję” – ok. 2700 dolarów (i to bez VAT-u!).

Co ciekawe dla osób, które chcą w takiej obudowie od razu zamontowany komputer przewidziano i taką opcję. Za ok. 9130 dolarów (tak, też bez VAT-u!) dostaniemy komputer wyposażony m.in. w:

  • procesor Intel Core i7-5960X Extreme Edition
  • płytę główną Asus ROG R5E
  • dwie karty graficzne Geforce GTX 980
  • 3 TB dysk HDD
  • 960 GB dysk SSD
  • 32GB pamięci RAM DDR4
  • chłodzenie cieczą (jako opcja)

Źródło: Engadget.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*