Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Chłodzenie powietrzne > Megahalems Camouflage i Genesis Camouflage czyli Prolimatech „kamufluje” coolery CPU

Megahalems Camouflage i Genesis Camouflage czyli Prolimatech „kamufluje” coolery CPU

Prolimatech_logoWygląda na to, że firma Prolimatech z racji braku inspiracji na projekty nowych coolerów CPU postanowiła pójść w ślady Thermalright i co jakiś czas odświeżać linie obecnych na rynku konstrukcji. Dowodem na to jest chociażby zaprezentowana ostatnio seria „nowych” coolerów CPU: Megahalems Camouflage oraz Genesis Camouflage. Przydomek „Camouflage” (dosłownie: kamuflaż) wziął się tutaj stąd, że pod względem kolorystycznym coolery te naprawdę całkiem dobrze „wpasowują się” w obrębie płyt głównych Asus z serii Sabertooth. Mamy tutaj bowiem połączenie bladej zieleni (część finów i ramki montażowej) oraz czerni (zdecydowana większość żeberek).

Prolimatech Camouflage

Prolimatech CamouflageTrzeba przyznać, że wygląda to dość ciekawie ale co z posiadaczami innych płyt głównych? :) Kto wie, może za jakiś czas usłyszymy o Megahalems „Fatal1ty Ready” lub „G1 Killer Ready”? :)

Źródło: Expreview.com

Trackbacks for this post

  1. Prolimatech Panther | BestPCInfo.pl - newsy, poradniki, recenzje, unikalne testy - [...] Prolimatech ostatnimi czasy potrafi nieco nas zaskoczyć. Kilka miesięcy temu sprezentowała nam coolery CPU z serii Camouflage zaś teraz…

Leave a Comment

*