Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Chłodzenie wodne > MCW82 czyli upgrade MCW80 według Swiftecha

MCW82 czyli upgrade MCW80 według Swiftecha

SwiftechStosunkowo popularna firma Swiftech (m.in. za sprawą wydajnych chłodnic i pompek wodnych) zdecydowała się ostatnio na wprowadzenie do swojej oferty bloku wodnego MCW82. Jest to uniwersalny blok GPU (chłodzi tylko rdzeń karty) i jak nietrudno się domyślić jest pewnego rodzaju następcą obecnie dostępnego modelu w postaci MCW80. Producent deklaruje wstępnie, że MCW82 oferuje identyczną do MCW80 wydajność ale jednocześnie jest on mniej restrykcyjny dla przepływającej przez niego cieczy (co ciekawe uzyskano to prawdopodobnie dzięki przeprojektowaniu samego topu bloku – system pinów i kanalików jest ten sam).

Swiftech_MCW82Oczywiście kompatybilność blok ten ma identyczna jak „pierwowzór”. Fabrycznie zamontować go więc możemy na kartach typu Geforce GTS250 i Radeon HD5870/HD6870 a po zamontowaniu innej ramki montażowej bez problemu możemy do stosować do zwodowania kart typu Geforce GTX200/GTX400/GTX500. Cena? Ponoć ok. 60 dolarów (bez VAT-u).

Źródło: Swiftech.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*