Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Gry PC > Max Payne 3 – małe „co nieco” pikantnych szczegółów

Max Payne 3 – małe „co nieco” pikantnych szczegółów

Max Payne 3_logoO ile w tym roku zbyt wiele obiecujących premier gier już raczej nie będzie (nie licząc np. Batmana Arkham City) o tyle na początek przyszłego roku gracze raczej nie będą mieli na co narzekać. Wynika to m.in. stąd, że pojawi się wtedy jeden z dłużej oczekiwanych tytułów  – Max Payne 3. W swoich latach „świetności” postać Maxa, niesamowicie dynamiczna akcja shootera TPS oraz sławetny już Bullet Time potrafiły przyciągnąć graczy PC przed monitory na naprawdę dobre godziny gry. Nie wykluczone, że i tym razem się to uda twórcom gry – tym bardziej, że odpowiada za nią studio RockStar Games kojarzone m.in. z GTA IV.

Max Payne 3

Na czym zatem przede wszystkim skupiono się podczas prac nad Max Payne 3. Na chwilę obecną wiadomo, że na pewno postarano się usprawnić widowiskowe efekty podczas działania Bullet Time’u. Każda postać, której zadamy śmiertelny strzał będzie ponoć reagować/padać/umierać dokładnie tak jak powinna czyli zgodnie z przyjmowaną pozycją czy też zależnie od typu używanej przez nas broni.

Ponadto twórcy gry zdecydowali się dodać pewną opcję do gry – Last Man Standing. W skrócie jest to po prostu automatyczna próba ocalenia Maxa przed śmiertelnym postrzałem. Wygląda to tak, że jeśli otrzymamy śmiertelny strzał a posiadamy jedną „apteczkę”, to Max automatycznie przejdzie w tryb Bullet Time i będzie mieć okazję unieszkodliwić przeciwnika, który zadał ów śmiertelny strzał. Po „udanej operacji” (czyli po unieszkodliwieniu przeciwnika) wspomniana „apteczka” zostanie automatyczna zużyta na przywrócenie Maxowi części zdrowia.

Cóż, na razie nie ma zbyt wielu „pikantnych szczegółów” na temat Max Payne 3 jednak z całą pewnością jeszcze się jakieś nowe pojawią przed premierą gry, która to ma mieć miejsce w marcu przyszłego roku ;)

Źródło: IGN.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*