Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Newsy > M4 i M4 Silencer czyli Cubitek i kolejne „ekstrawaganckie” obudowy

M4 i M4 Silencer czyli Cubitek i kolejne „ekstrawaganckie” obudowy

Cubitek_logoWydaje się, że stosunkowo nowa firma na rynku europejskim – Cubitek – z powodzeniem w tym kwartale utrzymuje się wśród producentów z co najmniej nietuzinkowymi wizjami obudów. Nie tak dawno temu pisałem bowiem o gabarytowej (i aluminiowej) serii Tank i modularnej serii Magic Cube zaś teraz światło dzienne ujrzała rodzina M4. W jej skład obecnie wchodzą dwa modele: M4 oraz M4 Silencer. Oba są niemal identyczne pod względem design’u i obie są przedstawicielami typu midi-tower i mają identyczne gabaryty (470 x 202 x 485 mm – odpowiednio wysokość x szerokość x długość) jednak w środku różnią się na tyle, że producent zdecydował się na dwie odrębne konstrukcje. I słusznie.

Model M4 jest bowiem w środku cały czarny zaś M4 Silencer ma wprawdzie „barwy klasyczne” ale jest za to trochę fabrycznie wyciszony (boki obłożone prawdopodobnie gąbką). W każdym razie trzeba przyznać, że obie są pod pewnymi względami praktyczne (beznarzędziowy montaż dysków i napędów optycznych, otwór w tacce na płytę główną) oraz dość…specyficzne:

Kto wie, być może niektórym użytkownikom coś takiego przypadnie do gustu. W każdym razie sugerowane ceny za takie obudowy są rzędu 50-60 euro (bez VAT-u).

Źródło: TCMagazine.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*