Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Gry PC > Lucius – nowa gra w planach wydawniczych Techland

Lucius – nowa gra w planach wydawniczych Techland

Lucius - nowa gra od Techland

Studio Techland poinformowało o rychłej premierze trzymającego w napięciu horroru i gry przygodowej o dość klimatycznym tytule – Lucius. Gra ta pojawi się na polskich półkach sklepowych już 20 lutego bieżącego roku w cenie 49,90 zł (sugerowana cena detaliczna). Wiadomo obecnie, że gra Lucius będzie dostępna na platformę PC w polskiej wersji językowej.

Akcja gry odbywa się w rozległej rezydencji, która klimatem kojarzyć sie może z horrorami w stylu „Omen” lub „Antychryst”. Domownicy tracą życie w pułapkach zastawianych przez diabolicznego sześciolatka, którego potem naturalnie nikt nie podejrzewa. Lucjusz z każdą kolejną ofiarą otrzymuje nową nadprzyrodzoną zdolność, która to pomaga mu osiągnąć dany cel jeszcze łatwiej i w coraz bardziej wyrafinowany sposób. Atmosfera horroru czy też uczucie przerażenia mają być tutaj nieodłącznym elementem rozgrywki.

Lucius - nowa gra od Techland

Co ciekawe w grze ma być też sporo odniesień do mocy kontroli umysłu czy też telekinezy. Lucius to zatem także nie lada gratka dla fanów zjawisk paranormalnych. Gra Lucius skrywa w sobie ponoć wiele mrocznych sekretów. Wraz z rozwojem akcji dowiadujemy się także, w jaki sposób „siły z piekła rodem” zetknęły się z rodziną tego demonicznego chłopca. Aż ciarki przechodzą ;)

Źródło: Informacja prasowa

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*