Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Gry PC > Lords of the Fallen i popremierowy zestaw łatek

Lords of the Fallen i popremierowy zestaw łatek

Lords of the Fallen

Gra komputerowa Lords of the Fallen niedawno miała swoją wielką, oficjalną premierę (poświęcimy jej oczywiście także i naszą odrębną publikację / recenzję) ale też i stosunkowo szybko rozpoczęto procedurę tzw. jej „łatania”. Oto bowiem od kilku dni dostępny był ponoć patch 1.1 a już dzisiaj słychać o patch 1.2. Pierwszy z nich naprawiał wszelakiej maści „bugi” oraz wprowadzał cały szereg poprawek związanych m.in. z balansem gry (chodzi o poziom trudności walk z niektórymi bossami), oprawą graficzną (np. nowe efekty graficzne) oraz oprawą dźwiękową (np. lepsza synchronizacja efektów dwiękowych). Najnowszy patch poprawia ponoć przede wszystkim stabilność oraz gry bug związany z odradzaniem się przeciwników w Katakumbach (naturalnie wszystkie poprzednie poprawki także on zapewne zawiera).

W przypadku wersji PC patch 1.2 do gry Lords of the Fallen pobierany jest zapewne automatycznie (za pośrednictwem platformy Steam) aczkolwiek czekamy też na normalną wersję do pobrania. Patch 1.1 „ważył” podobno ok. 5 GB a zatem ciekawe ile ważyłby patch 1.2…Cóż, trzymamy kciuki za pełny support twórców gry ponieważ nie po to się nabywa grę aby ta co jakiś czas się wieszała ;)

Źródło: Gram.pl / SteamCommunity.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*