Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Peryferia > Linksys EA7500 czyli nowoczesny router z MU-MIMO

Linksys EA7500 czyli nowoczesny router z MU-MIMO

Linksys EA7500

Po nieco ponad pół roku firma Linksys zaprezentowała kolejny (po EA8500) router z MU-MIMO (Multi-User Multiple Input Multiple Output). Mowa w tym konkretnym przypadku o dwuzakresowym (2,4 GHz i 5 GHz) modelu oznaczonym jako EA7500. Technologia MU-MIMO w połączeniu z dwurdzeniowym procesorem (taktowanie 1,4 GHz), prędkością działania sieci do 1,9 Gb/s (w dwóch zakresach działania) i dedykowanym oprogramowaniem to coś, co sumarycznie zapewnić ma ponoć nawet dwa razy szybszy internet w porównaniu do innych dostępnych na rynku urządzeń.

Linksys_EA7500

Z Linksys EA7500 jednocześnie połączyć się może nawet 12 urządzeń a w tym 6 strumieniujących materiały w rozdzielczości 4K. Wprawdzie sugerowanej ceny na razie nie podano, jednak wyjaśni się ona zapewne wraz z dostępnością routera na rynku.

AKTUALIZACJA:

Router ten jest już dostępny w sklepach RTV Euro AGD oraz Komputronik. a jego cena to 799 zł.

Źródło: Informacja prasowa

One Comment


  1. Warning: printf() [function.printf]: Too few arguments in /home/lukast84/domains/bestpcinfo.pl/public_html/wordpress/wp-content/themes/euphoria/includes/comments-content.php on line 15
    Prawi:

    Informujemy, że produkt jest już dostępny u partnerów – sklepach Komputronik oraz RTV Euro AGD.

Leave a Comment

*