Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Newsy > Lian Li PC-V600F czyli kolejne aluminiowe „maleństwo”

Lian Li PC-V600F czyli kolejne aluminiowe „maleństwo”

Lian Li_logoNie tak dawno w ofercie charakterystycznej firmy Lian Li (m.in. na konstrukcje oparte przede wszystkim na aluminium) pojawiło się nowe „maleństwo” – PC-V600F. Jest to obudowa typu mini-tower (390 x 190 x 470 mm – odpowiednio wysokość x szerokość x długość) kompatybilna z płytami głównymi wykonanymi w standardzie micro-ATX lub mini-ITX. Mimo, że jest ona stosunkowo nieduża, to jednak oferuje kilka praktycznych udogodnień dla użytkowników: otwór w tacce na płytę główną, podstawowa aranżacja okablowania (jeden otwór obok zasilacza – montowanego oczywiście na dole). Oczywiście wszystko to „powleka” nic innego jak szczotkowane aluminium. Sam obudowa będzie dostępna w trzech wersjach kolorystycznych: czerwonej, srebrnej oraz czarnej. Warto także zwrócić uwagę na to, że fabrycznie będą tu zamontowane trzy wentylatory 120 mm (dwa z przodu i jeden na górze).

Wszystko byłoby więc niemalże do zaakceptowania gdyby nie jedno małe „ale”. Lian Li PC-V600F wstępnie wyceniono na ok. 225 dolarów (bez VAT-u) a za tyle można mieć obecnie naprawdę sporo innych ciekawych obudów nie tylko mini-tower. No ale cóż, to w końcu użytkownik ostatecznie zdecyduje co wybierze…

Źródło: TCMagazine.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*