Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Newsy > Lian Li PC-V359 i PC-Q36 czyli kubiku-stoliku nakryj się

Lian Li PC-V359 i PC-Q36 czyli kubiku-stoliku nakryj się

Lian_Li PC-V359 oraz PC-Q36

W oficjalnych planach wydawniczych aluminiowego potentata – Lian Li – pojawiły się kolejne mocno nietypowo modele obudów. Oto bowiem na światło dzienne wypłynęły  dwa modele oznaczone jako PC-V359 oraz PC-Q36. Z by której strony nie patrzeć obudowy owe mocno przypominają…stoliki do kawy. Wszystko to za sprawą tego, że top owych obudów wykonany jest z przezroczystego tworzywa (szkło albo plexi – tego jeszcze nie wiadomo). Warto też zauważyć, że i fronty tak PC-V359 jak i PC-Q36 posiada przezroczysty „wizjer” przez co całość wygląda mocno nietypowo.

Lian_Li PC-V359 oraz PC-Q36

Z racji samych gabarytów jeden model obudowy kompatybilny jest z płytami mini-ITX (chodzi o PC-Q36) a do drugiego modelu obudowy zmieścimy już płytę formatu micro-ATX (chodzi o PC-V359). Obudowy-stoliki Lian Li PC-V359 oraz PC-Q36 dostępne mają być obecnie jedynie na rynku amerykańskim w sugerowanych cenach ze spektrum 149-179 dolarów (oczywista sprawa to ceny bez VAT-u).

Źródło: TechPowerUp.com

One Comment

  1. Nawet fajnie to to wyglada :)

Leave a Comment

*