Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Newsy > Lian Li PC-TU300 – obudowa-walizka?

Lian Li PC-TU300 – obudowa-walizka?

Lian Li PC-TU300

Nie od dzisiaj wiadomo, że firma Lian Li słynie nie tylko z tzw. klasycznych obudów ale również z projektów tak mocno modderskich, że wręcz kontrowersyjnych (vide PC-Q30 czyli obudowa bankomat czy też obudowa stolik). W przypadku ostatnio zaprezentowanej nowej obudowy określonej jako PC-TU300 raczej nie ma wątpliwości, do której kategorii konstrukcji ona należy. Gołym okiem bowiem widać, że jest to po prostu obudowa-walizka co zawdzięcza m.in. specjalnemu uchwytowi na topie (patrz dostępne zdjęcia). Co ciekawe wbrew niedużym gabarytom (398 x 218 x 440 mm – wysokość x szerokość x długość) zmieścimy tutaj m.in. płytę główną formatu ATX , dość wysoki cooler CPU (do 160 mm wysokości) czy też  zasilacz formatu ATX.

Lian Li PC-TU300

Jakby tego było mało, to firma przygotowała również specjalne akcesorium do obudowy PC-TU300 a mianowicie TC-01. Jest to dedykowany adapter do obudowy wyposażony w…kółka i rozsuwany uchwyt. Efekt końcowy jest taki, że obudowa przypomina nie tyle walizkę ile po prostu….torbę podróżną.

Lian Li TC-01

Sama obudowa Lian Li PC-TU300 to koszt z zakresu 230-250 dolarów (bez VAT-u) zaś co do sugerowanej ceny TC-01 to na razie jest ona nieznana. Pytanie tylko jak zareagują na lotniskach wykrywacze metalu kiedy ktoś będzie przechodzić przez bramkę z komputerem w takiej obudowie ;)

Źródło: Lian-Li.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*