Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Newsy > Lian Li PC-D600 – podwójność ma znaczenie?

Lian Li PC-D600 – podwójność ma znaczenie?

Lian Li PC-D600 - podwójna obudowaPamiętacie może podwójną obudowę od CorsairCarbide Air 540D? Okazuje się, że tego typu konstrukcje na poważnie interesują także innego znanego potentata rynku obudów a dokładnie Lian Li.  Ostatnio bowiem oficjalnie światło dzienne ujrzał model obudowy oznaczony jako PC-D600.  Jak można się łatwo domyślić litera „D” w nazwie nie jest przypadkowa – odnosi się do zwrotu „double” czyli „podwójny” / „podwójny”.

Obudowa Lian Li PC-D600 to potężna aluminiowa konstrukcja oferująca przede wszystkim dwie częściowo niezależne „komory” do zagospodarowania przez użytkownika. Jedna z nich – tzw. „główna” – przeznaczona jest na takie podzespoły jak płyta główna (m.in. ATX i E-ATX), zasilacz oraz karty rozszerzeń. W obrębie drugiej komory – tzw. „dyskowej” –  jest multum miejsc montażowych dla dysków (i typu 3.5″ i typu 2.5″).

Lian Li PC-D600 - podwójna obudowaLian Li PC-D600 - podwójna obudowaOczywiście z racji gabarytów oraz obudowa Lian Li PC-D600 dedykowana jest przede wszystkim zwolennikom chłodzenia wodnego (miejsce na chłodnice jest i nad płytą główną i w przedniej części obudowy). Sugerowana cena nie jest na razie znana, jednakże nie łudźmy się, że to będzie tania obudowa ;)

Źródło: TechPowerUp.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*