Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Obudowy > Lian Li PC-B12 – wyciszony aluminiowy midi-tower

Lian Li PC-B12 – wyciszony aluminiowy midi-tower

Lian Li PC-B12

Jak wiedzą niektórzy użytkownicy firma Lian Li posiada w swojej ofercie nie tylko typowe aluminiowe obudowy gamingowe ale również obudowy fabrycznie wyciszone (np. seria PC-B25). Wprawdzie nie prezentuje zbyt często tego typu wyciszonych koncepcji jednak widać, że tego typu konstrukcje również ją interesują. Ostatnio potwierdziła to wprowadzając do swojej oferty model PC-B12.

Jest to aluminiowa obudowa typu midi-tower (472 x 210 x 498 mm – wysokość x szerokość x długość, której wnętrze należy do całkiem przestronnych (mamy tutaj bowiem ok. 360 mm na karty graficzne) i dość dobrze wentylowanych (fabrycznie jest jeden wentylator typu 120 mm z tyłu oraz dwa wentylatory typu 140 mm z przodu). Nie brakuje tu też aranżacji okablowania z zasilacza oraz otworu na backplate coolera CPU (swoją drogą wydaje się, że jego kształt i rozmiar nie zmienił się nic od ładnych kilku lat ;)). Charakterystyczna jest też tutaj „tuba” tłumiąca szum generowany przez wentylator zamontowany z tyłu obudowy.

Lian Li PC-B12

Sugerowana cena obudowy Lian Li PC-B12 to ponoć ok. 170 dolarów (naturalnie bez VAT-u).

Źródło: HardwareSecrets.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*