Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Obudowy > Lian Li PC-A75X i PC-A76X – aluminiowe full-towery

Lian Li PC-A75X i PC-A76X – aluminiowe full-towery

Lian Li PC-A76X

Oferta Lian Li poszerzyła się ostatnio o kolejne dwa modele nietuzinkowych obudów – PC-A75X i PC-A76X. Są to dość nietuzinkowe konstrukcje typu full-tower (585 x 220 x 590 mm – wysokość x szerokość x długość)kompatybilne z różnymi formatami płyt głównych (m-ATX, ATX, E-ATX, HPTX). Producent postarał się także aby nie zabrakło tutaj szeregu sprawdzonych już „w boju” rozwiązań (np. aranżacja okablowania z zasilacza oraz otwór na backplate coolera CPU) zaś przewidziane możliwości wentylacyjne powinny zadowolić użytkowników posiadających dużo dysków. Fabrycznie zamontowane są tutaj bowiem trzy wentylatory typu 140 mm z przodu oraz jeden typu 120 mm z tyłu.

Lian Li PC-A75X oraz A76X

Zarówno Lian Li PC-A75X jak i PC-A76X oferuje także czarne wnętrze oraz porty USB 3.0 w obrębie panelu I/O. Jak widać na dostępnych zdjęciach możemy tutaj zamontować naprawdę sporo dysków – aż 12 – a zatem mogą to być ciekawe koncepty np. dla serwerów. Naturalnie z racji tego, że to aluminiowe full-towery to sugerowane ceny nie będą należeć do najniższych. Lian-Li PC-A75X oraz PC-A76X to ponoć wydatek odpowiednio ok. 200 i ok. 220 dolarów*.

Lian Li PC-A75X

* ceny bez VAT-u

Źródło: TechPowerUp.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*