Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Newsy > Lian Li PC-9N – kolejna stylowa aluminiowa obudowa

Lian Li PC-9N – kolejna stylowa aluminiowa obudowa

Lian-Li-PC-9N - obudowa aluminiowa

Firma Lian Li (słynąca przede wszystkim z aluminiowych obudów komputerowych) poszerzyła ostatnio swoją ofertę o nowy model obudowy – PC-9N. Jest to aluminiowa obudowa typu midi-tower (462 x 210 x 490 mm – wysokość x szerokość x długość) oferująca użytkownikom m.in. całkiem przyjemny design (patrz powyższe zdjęcia), dużo miejsca na cooler CPU (według producenta ok. 170 mm), bardzo dużo miejsca na karty graficzne (według producenta ok. 430 mm – uzyskano to kosztem rezygnacji z górnego koszyka na dyski) czy też bez-narzędziowy montaż napędów optycznych. Warto także zwrócić uwagę na to, że w obudowie Lian Li PC-9N producent zdecydował się na stosowanie dość nietypowej konstrukcji tacki na płytę główną – jest ona w formie odkręcanych w razie potrzeby „pasów”.

Lian-Li-PC-9N - obudowa aluminiowa

Obudowa Lian Li PC-9N kosztować ma ok. 110 dolarów (sugerowana cena, bez VAT-u) a dostępna będzie zarówno w wersji srebrnej (oznaczenie: Lian Li PC-9NA) jak i czarnej (oznaczenie: Lian Li PC-9NB).

Źródło: TechPowerUp.com

2 komentarze

  1. po tym jak jeden z moich stacjonarnych komputerów miał przebicie i po prostu elektryzował się zrezygnowałem z kupowania obudowy, która przewodzi prąd, mam teraz tandetny plastik, ale jest lepiej, nie kopie i nie elektryzuje się, a był znacznie tańszy

  2. Wiesz, takie „przebicia” zdarzają się w różnych obudowach ;)

Leave a Comment

*