Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Newsy > Lian Li PC-90 – dość kontrowersyjny „wielkolud”

Lian Li PC-90 – dość kontrowersyjny „wielkolud”

Lian Li_logoFirmę Lian Li zdecydowana większość z nas kojarzy z nietuzinkowych, aluminiowych ale i też bardzo praktycznych obudów komputerowych. Od czasu do czasu prezentuje ona jednak konstrukcje, które co najmniej „nie pasują” do takich wyobrażeń. Jednym z przykładów był jakiś czas temu model PC-U06 Cowry zaś ostatnio „dołączył” do niego model PC-90. Lian Li PC-90 to z jednej strony przestronna obudowa typu full-tower (wymiary: 512 x 230 x 489 mm – odpowiednio wysokość x szerokość x długość) kompatybilna z dużymi płytami głównymi (XL-ATX, E-ATX i HPTX) jednak o dość kontrowersyjnym systemie montażu dysków (zarówno 3.5″ jak i 2.5″). Dyski są w niej bowiem montowane w obrębie bocznego panelu obudowy (a dokładnie rzecz ujmując tuż pod nim).

O ile zatem design obudowy może się podobać (warto także zauważyć, że przypomina nieco Fractal Design Arc Midi Tower) o tyle sposób mocowania dysków jest bardziej niż nietypowy. W każdym razie Lian Li za model PC-90 będzie sobie „życzyć” ok. 220 dolarów (bez VAT-u). Czy to wiele? Cóż, czas pokaże…

Źródło: TCMagazine.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*