Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Newsy > Lian Li i kolejne aluminiowe obudowy w sam raz na HTPC

Lian Li i kolejne aluminiowe obudowy w sam raz na HTPC

Lian Li_logoZwolennicy aluminiowych obudów i platform typu HTPC (Home Theatre PC) z całą pewnością będą radzi z faktu, że firma Lian Li poszerzyła swój asortyment o dwa nowe „maleństwa”: PC-V353 oraz PC-Q25. Pierwsza z nich (PC-V353) to meshowa przedstawicielka w miarę kompaktowych ale i dość uniwersalnych konstrukcji. Jej gabaryty to bowiem 286 x 288 x 397 mm (wysokość x szerokość x długość) i potrafi „pomieścić” w sobie płyty główne wykonane w standardzie micro-ATX oraz mini-ITX. Druga z nich (PC-Q25) wprawdzie ze względu na swoje wymiary (280 x 199 x 366 mm – wysokość x szerokość x długość) pomieści tylko tylko płyty formatu mini-ITX i mini-DTX ale jest za to zdecydowanie bardziej klasyczna jeśli chodzi o design (patrz poniższe zdjęcia).

Przewidziano dwie wersje kolorystyczne tych modeli: srebrną oraz czarną. W zależności od modelu przyjdzie nam na obudowę „wysupłać” od ok. 150 do ok. 200 dolarów*.

* ceny bez VAT-u

Źródło: TechPowerUp.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*