Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Newsy > LG Lucky LG16 – smartfon za mniej niż 10 dolarów?

LG Lucky LG16 – smartfon za mniej niż 10 dolarów?

LG Lucky LG16

Wydaje się, że od czasu do czasu co niektórzy producenci smartfonów przyjmują kompletnie inną strategię aniżeli takie firmy jak Apple i Samsung, które to wydają co raz droższe telefony. Przykładem może być chociażby intrygująco tani smartfon od LG w postaci Lucky LG16. Posiadać on będzie wyświetlacz 3,8″ (o rozdzielczości 320 x 480 pikseli), dwurdzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 200 (o taktowaniu 1,2 GHz) oraz 512 MB pamięci RAM a pracować ma on ponoć pod kontrolą systemu operacyjnego Android KitKat 4.4.

Naturalnie tego typu parametry bynajmniej nie zachwycają, jednak ktoś kto planuje zakup pierwszego smartfona może skusić się na tak tanią alternatywę. Pytanie tylko czy aby na pewno jest to nowy smartfon czy też jest to smartfon typu refurbished czyli po swoistym „odświeżeniu” w serwisie? Jest to tym bardziej zagadkowe, że flagowe smartfony LG kosztują przecież ok. 2000 zł podczas gdy Lucky LG16 miałby kosztować wręcz „biedronkową kwotę” bo ponoć niespełna 10 dolarów (ok. 40 zł bez VAT-u). Warto też nadmienić, że nie będzie to smartfon dostępny w każdym kraju (prawdopodobnie trafi jedynie na rynek amerykański i to poprzez sieć tanich sklepów) co również zmusza do zastanowienia się nad tym, czy faktycznie jest to nowy produkt czy też tylko smartfon-refurbished…

Swoją drogą ciekawe jak wygląda sytuacja także z obuwiem i odzieżą zarówno w tych dużych hipermarketach jak też w sklepach tego typu: http://sklep-luz.pl/ ?

Źródło: Benchmark.pl

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*