Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Newsy > Lenovo Smart Cast = smartfon + projektor + klawiatura laserowa

Lenovo Smart Cast = smartfon + projektor + klawiatura laserowa

Lenovo Smart Cast - smarfon z projektorem

Wprawdzie Dzień Dziecka będzie dopiero jutro, jednakże już teraz warto zastanowić się nad intrygującym gadżetem również dla…nieco starszej społeczności. Przykładowo firma Lenovo zapowiedziała ostatnio nowego intrygujące urządzenie mobilne (a właściwie hybrydę kilku urządzeń mobilnych). Mowa tutaj o Smart Cast. Jest to smartfon z wbudowanym projektorem multimedialnym oraz z możliwością emulacji klawiatury laserowej na płaszczyźnie przed smartfonem.

Laserowo emulowana klawiatura umożliwi użytkownikom jeszcze swobodniejsze np. pisanie SMS’ów czy też urozmaici korzystanie z gier. Grunt, żeby mieć do dyspozycji nieco płaskiej powierzchni i ze smartfona mamy…prawie laptop ;) Na razie nie podano specyfikacji Lenovo Smart Cast czy też nawet orientacyjnej ceny, jednakże projekt ten wydaje się być na tyle ciekawy, że pewnie jeszcze nie raz i nie dwa o nim usłyszymy.

Źródło: KomputerSwiat.pl

One Comment

  1. Nooo…I taki gadżet to ja rozumiem ;) Swoja drogą pewnie będzie kosztować tyle co najnowszy iPhone ;)

Leave a Comment

*